OKNA DREWNIANE

NAJLEPSZE OKNA

Okna drewniane są produkowane ze staranna dbałością o detale wizualne i techniczne.

Klasyczna elegancja wpasowuje się do wszystkich rodzajów budynków.

Elegancki design, wysoka jakość oraz Wysoki poziom energooszczędności – główne cechy okien drewnianych. Produkowane są za pomocą nowoczesnych maszyn ale z zastosowaniem szlachetnych tradycji stolarskich, przez co wyróżniają się tradycyjnym wyglądem.

cechy

Okna skrzynkowe, znajdujące się w naszej ofercie, polecane są w szczególności do obiektów zabytkowych, z uwagi na specyficzne wymagania konserwatorskie. Okno łączy w sobie dawną konstrukcję okien ze współczesnym oknem jednoramowym, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie komfortu użytkowania nowoczesnego okna przy zachowaniu zabytkowego charakteru. Do produkcji wykorzystujemy drewno klejone trójwarstwowo (sosnowe, meranti lub dębowe).

 

Okno o profilu PASSIV 92 mm, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wnętrz na nowoczesne okna. Najistotniejszym parametrem, który określa poziom energooszczędności jest współczynnik przenikania ciepła całego okna. Im współczynnik jest niższy, tym okno jest „cieplejsze”. W przypadku tego modelu okna współczynnik Uw = 0,73 W/m2K dla okna o wymiarze: 1230 x 1480 mm. W uzależnieniu od zastosowanego pakietu szybowego poziom izolacyjności akustycznej w granicach: 32 do 40 dB. Okna wykonane z drewna sosnowego, meranti lub dębu.

W celu uzgodnienia indywidualnej oferty prosimy o kontakt